PROCERAM - koupelny, obklady a dlažby - Architekti Praha - Free Architects
Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Find your style
Out of the box
In the box

PROCERAM - koupelny, obklady a dlažby

Společnost ProCeram a.s. působí aktivně na českém trhu od roku 2010. Dostatečný kapitál mateřské společnosti a zkušenosti týmu firmy ProCeram, který v oboru pracuje od roku 1990, je dostatečnou zárukou kvality a profesionality poskytovaných služeb. Dodavatelé naší společnosti jsou výrobci, kteří patří v daném odboru k evropské špičce. Je možné jmenovat italského výrobce obkladů a dlažeb Florim Group (značky Floorgres, Rex, Cerim), Iris Ceramica a další renomovaní výrobci.

Maloobchodní prodej probíhá ve vlastních prodejnách v Praze, Plzni, Chebu, Brně, Bratislavě a Bánské Bystrici. Vyznačuje se vysokou kvalitou vyvzorovaného zboží a poskytovaných služeb. Velký důraz byl kladen také na sladění s dalšími zařizovacími předměty jak z pohledu designu, tak i ceny.

Pro ty zákazníky, kteří nejraději nakupují z tepla domova, provozujeme vlastní internetový e-shop, ve kterém nabízíme převážně výprodejové zboží s možností dodávky až k vám do domu, a to v rámci celé ČR.

V roce 2012 jsme portfolio firmy ProCeram rozšířili o produkty z vlastní výroby TechnoArt. Díky této investici dokáží zabezpečit i dodávky atypických výrobků na míru.

A proč je doporučují Free Architects?

Společnost ProCeram není jen tradiční obchodník s keramickými obklady a dlažbou, ale díky svému výrobnímu závodu TechnoArt ve Všerubech u Plzně dokáže trhu nabídnout atypická a designová řešení interiérů i exteriérů různým opracováním převážně slinuté keramiky. Jednou z novinek, se kterou přichází nyní na trh, jsou „keramické obrazy“. Technologie jejich výroby spočívá v přenesení vaší vlastní předlohy ve 3D reli- éfním provedení. Vždy jsou otevření našim nápadům…

Více informací na vip.freearchitects.cz

Přejete si využít našich služeb? Ozvěte se nám na facebooku, telefonu +420 733 546 097 nebo office@architects.cz Zeptejte se architekta FAQ