STUDIO SOKOLOVSKÁ - koupelny a interiéry - Architekti Praha - Free Architects
Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu
Find your style
Out of the box
In the box

STUDIO SOKOLOVSKÁ - koupelny a interiéry

Studio Sokolovská je jedinečné místo s unikátním geinem loci, kde je pro vás připraven výběr pouze kvalitních značek.

Studio Sokolovská si klade za cíl vytvořit reprezentativní a živé centrum všech prvků, které se podílejí na kvalitě bydlení. Projektanti, architekti, developeři, stavební firmy i zájemci z řad veřejnosti zde najdou výběr značek, pro něž je typický důraz na kvalitu materiálu a zejména inovativní přístup k němu.

Ambicí studia není jen inspirace ve formě showroomu, ale vybízí návštěvníky k zamyšlení nad souvislostmi zdánlivě nesourodých materiálů a zařizovacích předmětů tak, aby jejich kombinace vytvořily prostory zcela odpovídající představám, přání a temperamentu uživatelů.

Rádi byste zíslali členství v KLUBU Free Architects? Více informací naleznete ZDE

A proč je doporučují Free Architects?

Ve svém oboru se dobře vyznají. Při vzájemné spolupráci se nebojíme nechat projekt v jejich rukou, vždy zakázku perfektně dokončí. Zastupují nejen kvalitní a hezké značky, ale především myslí na bezpečí klientů. Naleznete zde prezentaci koupelen, obkladů, dlažeb, mozaiek, skleněných luxferů, podlah, dveří, luxusních povrchů a osvětlení, ale také jedinečnou prezentaci hrubé výstavby ve formě fragmentu rodinného domu od společnosti HELUZ.

Více informací na vip.freearchitects.cz

Přejete si využít našich služeb? Ozvěte se nám na facebooku, telefonu +420 733 546 097 nebo office@architects.cz Zeptejte se architekta FAQ